Knižní jízdní řády


Základní informace a kontakty         Abecední seznam stanic         Mapa tratí
Všeobecné pokyny, označení a omezení jízdy vlaků, vysvětlení značek

Tratě knižního jízdního řádu (KJŘ) jsou nově k dispozici i v uspořádání do jednotlivých vývěsných jízdních řádů (VJŘ). Rozsáhlé změny v nich obsažených tratí KJŘ jsou řešeny vždy vydáním a publikováním nového VJŘ. V případě menší změny je k danému VJŘ vydán a publikován pouze změnový list s příslušnou nálepkou a pokyny pro provedení jeho opravy.
Vývěsné jízdní řády + změnové listy


1XX        2XX        3XX        9XX
číslo
tratě
traťový úsek
010 (Praha -) Kolín - Česká Třebová
011 Praha - Kolín (osobní a spěšné vlaky)
012 Pečky - Kouřim
013 Bošice - Bečváry
014 Kolín - Ledečko
015 Přelouč – Prachovice
016 Holice - Chrudim
017 Česká Třebová - Dzbel, Chornice - Velké Opatovice
018 Choceň - Litomyšl
019 Česká Třebová - Lanškroun
020 (Praha -) Velký Osek - Hradec Králové - Choceň
021 Týniště nad Orlicí - Letohrad, Častolovice - Solnice
023 Doudleby nad Orlicí - Rokytnice v Orlických horách
024 Ústí nad Orlicí - Mlýnický Dvůr
025 Dolní Lipka - Hanušovice
026 Týniště nad Orlicí - Broumov, Starkoč - Václavice
028 Opočno pod Orlickými horami - Dobruška
030 (Hradec Králové -) Jaroměř - Liberec
031 Pardubice - Hradec Králové - Jaroměř
032 Jaroměř - Trutnov
034 Smržovka - Josefův Důl
035 Železný Brod - Tanvald
036 Liberec - Tanvald - Szklarska Poręba Górna
037 Liberec - Jindřichovice pod Smrkem, Frýdlant v Čechách - Černousy
038 Raspenava - Bílý Potok pod Smrkem
040 Chlumec nad Cidlinou - Trutnov
041 Hradec Králové - Jičín - Turnov
042 Martinice v Krkonoších - Rokytnice nad Jizerou
043 Trutnov - Lubawka
044 Kunčice nad Labem - Vrchlabí
045 Trutnov - Svoboda nad Úpou
046 Lomnice nad Popelkou - Stará Paka
047 Trutnov - Teplice nad Metují
060 Poříčany - Nymburk
061 Nymburk - Jičín
062 Chlumec nad Cidlinou - Křinec
063 Bakov nad Jizerou - Dolní Bousov
064 Mšeno - Mladá Boleslav - Lomnice nad Popelkou
070 Praha - Turnov
071 Nymburk - Mladá Boleslav
072 Ústí nad Labem - Lysá nad Labem
073 Ústí nad Labem - Děčín
074 Čelákovice - Neratovice
076 Mělník - Mšeno
080 Mladá Boleslav - Jedlová
081 Děčín - Benešov nad Ploučnicí - Rumburk
083 Rumburk - Dolní Poustevna - Bad Schandau - Děčín
084 Rumburk - Panský - Mikulášovice, Rumburk - Krásná Lípa - Panský
086 Liberec - Česká Lípa - Benešov nad Ploučnicí
087 Lovosice - Česká Lípa
089 Liberec - Zittau - Rybniště, Varnsdorf - Seifhennersdorf
090 Praha - Ústí nad Labem - Děčín
091 Praha-Hostivař - Roztoky u Prahy
092 Neratovice - Kralupy nad Vltavou
093 Kralupy nad Vltavou - Kladno
094 Vraňany - Lužec nad Vltavou
095 Vraňany - Zlonice
096 Roudnice nad Labem - Bříza
097 Lovosice - Teplice v Čechách
 
110 Kralupy nad Vltavou - Louny
111 Kralupy nad Vltavou - Velvary
114 Lovosice - Postoloprty
120 Praha - Kladno - Rakovník
121 Hostivice - Podlešín
122 Praha - Hostivice - Rudná u Prahy
123 Most - Žatec západ
124 Lužná u Rakovníka - Chomutov
126 Most - Rakovník
130 Ústí nad Labem - Klášterec nad Ohří
131 Ústí nad Labem - Bílina
132 Kadaň-Prunéřov - Poláky
133 Chomutov - Jirkov
134 Teplice v Čechách - Litvínov
135 Most - Moldava v Krušných horách
137 Chomutov - Cranzahl
140 Klášterec nad Ohří - Karlovy Vary - Cheb
141 Karlovy Vary - Merklín
142 Karlovy Vary dolní nádraží - Johanngeorgenstadt
144 Loket předměstí - Nová Role
145 Sokolov - Kraslice - Zwotental
146 Cheb - Luby u Chebu
147 Cheb - Bad Brambach (- Zwickau)
148 Cheb - Hranice v Čechách, Aš - Selb-Plößberg (- Hof)
149 Karlovy Vary dolní nádraží - Mariánské Lázně, Krásný Jez - Horní Slavkov-Kounice
160 Plzeň - Žatec
161 Rakovník - Bečov nad Teplou
162 Rakovník - Kralovice u Rakovníka
170 (Praha -) Beroun - Plzeň - Cheb
171 Praha - Beroun (osobní vlaky)
172 Zadní Třebaň - Lochovice
173 Praha - Rudná u Prahy - Beroun
174 Beroun - Rakovník
175 Rokycany - Nezvěstice
176 Plzeň - Radnice
177 Pňovany zastávka - Bezdružice
179 Cheb - Schirnding (- Marktredwitz)
180+181 Plzeň - Domažlice - Furth im Wald, Nýřany - Heřmanova Huť
182 Staňkov - Poběžovice
183 Plzeň - Železná Ruda-Alžbětín
184 Domažlice - Planá u Mariánských Lázní
185 Horažďovice předměstí - Domažlice
190 Plzeň - Horažďovice předměstí - České Budějovice, Písek město - Protivín
191 Nepomuk - Blatná
194 České Budějovice - Černý Kříž
195+196 Rybník - Lipno nad Vltavou, České Budějovice - Summerau
197 Číčenice - Nové Údolí
198 Strakonice - Volary
199 České Budějovice - České Velenice
 
200 (Praha -) Beroun - Písek
201 Tábor - Ražice
202 Tábor - Bechyně
203 Březnice - Strakonice
204 Březnice - Rožmitál pod Třemšínem
210 Praha - Vrané nad Vltavou - Čerčany, Vrané nad Vltavou - Dobříš
212 Čerčany - Světlá nad Sázavou
220 (Praha -) Benešov u Prahy - České Budějovice
221 Praha - Benešov u Prahy (osobní a spěšné vlaky)
222 Benešov u Prahy - Trhový Štěpánov
223 Olbramovice - Sedlčany
224 Tábor - Horní Cerekev
225 Havlíčkův Brod - Veselí nad Lužnicí
226 Veselí nad Lužnicí - České Velenice
227 Kostelec u Jihlavy - Slavonice
228 Jindřichův Hradec - Obrataň
229 Jindřichův Hradec - Nová Bystřice
230 (Praha -) Kolín - Havlíčkův Brod
231 Praha - Lysá nad Labem - Kolín
232 Lysá nad Labem - Milovice
233 Čelákovice - Mochov
235 Kutná Hora - Zruč nad Sázavou
236 Čáslav - Třemošnice
237 Havlíčkův Brod - Humpolec
238 Pardubice - Havlíčkův Brod
240 Brno - Jihlava
241 Znojmo - Okříšky
243 Moravské Budějovice - Jemnice
244 Brno - Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov, Moravské Bránice - Ivančice
246 Břeclav - Znojmo
248 Znojmo - Retz (- Wien)
250 (Praha -) Havlíčkův Brod - Brno - Kúty
251 Žďár nad Sázavou - Nové Město na Moravě - Tišnov
252 Křižanov - Studenec
254 Šakvice - Hustopeče u Brna
255 Hodonín - Zaječí
260 (Praha -) Česká Třebová - Brno
261 Svitavy - Žďárec u Skutče
262 Skalice nad Svitavou - Velké Opatovice
270 (Praha -) Česká Třebová - Přerov - Bohumín, Mošnov, Ostrava Airport - Studénka
271 Prostějov – Dzbel
273 Červenka - Prostějov
274 Litovel předměstí - Mladeč
275 Olomouc - Drahanovice
276 Suchdol nad Odrou - Budišov nad Budišovkou
277 Suchdol nad Odrou - Fulnek
278 Suchdol nad Odrou - Nový Jičín město
279 Studénka - Bílovec
280 Hranice na Moravě - Střelná (- Púchov)
281 Valašské Meziříčí - Rožnov pod Radhoštěm
282 Vsetín - Velké Karlovice
283 Horní Lideč - Bylnice
290 Olomouc - Šumperk
291 Zábřeh na Moravě - Kouty nad Desnou, Petrov nad Desnou - Sobotín
292 Šumperk - Krnov
294 Hanušovice - Staré Město pod Sněžníkem
295 Lipová Lázně - Javorník ve Slezsku
297 Mikulovice - Zlaté Hory
298 Třemešná ve Slezsku - Osoblaha
 
300 Brno - Přerov (- Bohumín)
301 Nezamyslice - Olomouc
303 Kojetín - Valašské Meziříčí
305 Kroměříž - Zborovice
310 Olomouc - Opava
311 Valšov - Rýmařov
313 Milotice nad Opavou - Vrbno pod Pradědem
314 Opava - Svobodné Heřmanice
315 Opava - Hradec nad Moravicí
317 Opava - Hlučín
318 Kravaře ve Slezsku - Chuchelná
320 Bohumín - Čadca
321 Opava - Ostrava - Havířov - Český Těšín, Ostrava-Svinov - Ostrava-Kunčice
322 Frýdek-Místek - Český Těšín - Cieszyn
323 Ostrava - Valašské Meziříčí
324 Frýdlant nad Ostravicí - Ostravice
325 Studénka - Veřovice
326 Dětmarovice - Petrovice u Karviné
330 Přerov - Břeclav
331 Otrokovice - Vizovice
340 Brno - Uherské Hradiště
341 Staré Město u Uherského Hradiště - Vlárský průsmyk, Újezdec u Luhačovic - Luhačovice
342 Bzenec - Moravský Písek
343 Hodonín - Vrbovce
 
900 (Visutá lanová dráha) Liberec-Horní Hanychov - Ještěd
ZVL Zvláštní vlaky
 
T3 Turistická železniční linka T3 Ústí nad Labem-Střekov - Velké Březno (- Zubrnice)
T4 Turistická železniční linka T4 Lovosice - Třebívlice - Most
T5 Turistická železniční linka T5 Roudnice nad Labem - Mšené Lázně - Libochovice
T6 Turistická železniční linka T6 Kadaň-Prunéřov - Podbořany, Vilémov u Kadaně - Kadaňský Rohozec