OSS

Kontakty na přídělce kapacity
 
Jméno E-mail Typ pracovní doby Telefon Mobil
Ing. Šlachtová Markéta Slachtova@spravazeleznic.cz 7,5 hod +420 9722 44556 +420 606 731 295
Vnitrostátní žádosti o individuální ad hoc přidělení kapacity dráhy
Ing. Tázler Vladimír Tazler@spravazeleznic.cz 7,5 hod +420 9722 44573 +420 602 289 278
Lampart Rostislav Lampart@spravazeleznic.cz 7,5 hod +420 9722 44624  
Campodonico Marie Campodonico@spravazeleznic.cz 7,5 hod +420 9722 44457  
Ing. Švecová Renáta Svecova@spravazeleznic.cz 7,5 hod +420 9727 65387  
Frodl Marek Frodl@spravazeleznic.cz 7,5 hod +420 9727 65093  
Tichopádová Danuše Tichopadova@spravazeleznic.cz 7,5 hod +420 9727 65386  
Vanišová Hana Vanisova@spravazeleznic.cz 7,5 hod +420 9725 24555  
Forghieriová Jitka Forghieriova@spravazeleznic.cz 7,5 hod +420 9725 24555  
Musil Leoš MusilL@spravazeleznic.cz 7,5 hod +420 9726 25202  
Dispečer Praha PKPHA@spravazeleznic.cz On-line 24 hod +420 9722 41563 +420 602 452 860
Dispečer Přerov PKPRE@spravazeleznic.cz On-line 24 hod +420 9727 35604 +420 724 460 477
Mezistátní žádosti o individuální ad hoc přidělení kapacity dráhy
Ing. Čejchan Lukáš Cejchan@spravazeleznic.cz 7,5 hod +420 9722 44606 +420 602 289 065
Ing. Vydra Daniel Vydra@spravazeleznic.cz 7,5 hod +420 9722 44853  
Ing. Svoboda Richard SvobodaR@spravazeleznic.cz 7,5 hod +420 9727 41419  
Ing. Lamacz Jan Lamacz@spravazeleznic.cz 7,5 hod +420 9722 41557  
Šamonil Miroslav Samonil@spravazeleznic.cz 7,5 hod +420 9722 44264  
Šnejdar Miroslav Snejdar@spravazeleznic.cz 7,5 hod +420 9722 44458  
Dispečer oss@spravazeleznic.cz On-line 24 hod +420 9722 44633 +420 602 664 577
Dispečer oss@spravazeleznic.cz On-line 24 hod +420 9722 41560 +420 702 234 331