Knižní jízdní řády



Platné od 15. prosince 2019


Tratě knižního jízdního řádu (KJŘ) jsou k dispozici i v uspořádání do jednotlivých vývěsných jízdních řádů (VJŘ).
Všechny změny v nich obsažených tratí KJŘ jsou řešeny vždy vydáním a publikováním nového VJŘ.

Přesun na stránku Vývěsné jízdní řády



Obchodní jména a kontaktní údaje dopravců a provozovatelů drah

Všeobecné pokyny a vysvětlení značek

Abecední seznam železničních stanic a zastávek

Přehled vybraných vlaků dálkové dopravy


Kalendář pro jízdní řád 2020

Mapa tratí


1XX        2XX        3XX       

číslo
tratě
traťové úseky
001Praha - Česká Třebová - Přerov - Bohumín (dálková doprava)
002(Praha -) Česká Třebová - Brno - Kúty (dálková doprava)
010Kolín - Česká Třebová (regionální doprava)
011Praha - Kolín (regionální doprava)
012Pečky - Bečváry, Bošice - Kouřim
014Kolín - Ledečko
015Přelouč – Prachovice
016Holice - Chrudim
017Česká Třebová - Dzbel, Chornice - Velké Opatovice
018Choceň - Litomyšl
019Česká Třebová - Zábřeh na Moravě, Rudoltice v Čechách - Lanškroun
020(Praha -) Velký Osek - Hradec Králové - Choceň
021Týniště nad Orlicí - Letohrad, Častolovice - Solnice
023Doudleby nad Orlicí - Rokytnice v Orlických horách
024Ústí nad Orlicí - Mlýnický Dvůr
025Dolní Lipka - Hanušovice
026Týniště nad Orlicí - Broumov, Starkoč - Václavice
028Opočno pod Orlickými horami - Dobruška
030(Hradec Králové -) Jaroměř - Liberec
031Pardubice - Hradec Králové - Jaroměř
032Jaroměř - Trutnov
034Smržovka - Josefův Důl
035Železný Brod - Tanvald
036Liberec - Harrachov - Szklarska Poręba Górna
037Liberec - Jindřichovice pod Smrkem, Frýdlant v Čechách - Černousy
038Raspenava - Bílý Potok pod Smrkem
040Chlumec nad Cidlinou - Trutnov
041Hradec Králové - Jičín - Turnov
042Martinice v Krkonoších - Rokytnice nad Jizerou
043Trutnov - Lubawka
044Kunčice nad Labem - Vrchlabí
045Trutnov - Svoboda nad Úpou
046Lomnice nad Popelkou - Stará Paka
047Trutnov - Teplice nad Metují
060Poříčany - Nymburk
061Nymburk - Jičín
062Chlumec nad Cidlinou - Křinec
063Bakov nad Jizerou - Dolní Bousov
064Mšeno - Mladá Boleslav - Lomnice nad Popelkou
070Praha - Turnov
071Nymburk - Mladá Boleslav
072Ústí nad Labem - Lysá nad Labem
073Ústí nad Labem - Děčín
074Čelákovice - Neratovice
076Mělník - Mšeno
080Mladá Boleslav - Jedlová (- Rumburk)
081Děčín - Benešov nad Ploučnicí - Rumburk
082Česká Kamenice - Kamenický Šenov
083Děčín - Bad Schandau - Dolní Poustevna - Rumburk
084Rumburk - Panský - Mikulášovice, Rumburk - Krásná Lípa - Panský
086Liberec - Česká Lípa - Benešov nad Ploučnicí (- Děčín)
087Lovosice - Česká Lípa
089Liberec - Zittau - Rybniště, Varnsdorf - Seifhennersdorf
090(Praha -) Kralupy nad Vltavou - Ústí nad Labem (- Děčín)
091Praha-Hostivař - Kralupy nad Vltavou
092Neratovice - Kralupy nad Vltavou
093Kralupy nad Vltavou - Kladno
094Vraňany - Lužec nad Vltavou
095Vraňany - Zlonice
096Roudnice nad Labem - Lichochovice
097Lovosice - Teplice v Čechách
 
110Kralupy nad Vltavou - Louny
111Kralupy nad Vltavou - Velvary
113Lovosice - Most
114Lovosice - Postoloprty
120Praha - Kladno - Rakovník
121Hostivice - Podlešín
122Praha - Hostivice - Rudná u Prahy
123Most - Žatec západ
124Lužná u Rakovníka - Jirkov
125(Lužná u Rakovníka -) Krupá - Kolešovice
126Most - Rakovník
130Děčín - Kadaň-Prunéřov
131Ústí nad Labem - Úpořiny - Most
132Kadaň-Prunéřov - Hradec u Kadaně
134Teplice v Čechách - Litvínov
135Most - Moldava v Krušných horách
137Chomutov - Cranzahl
140Chomutov - Karlovy Vary - Cheb
141Karlovy Vary - Merklín
142Karlovy Vary dolní nádraží - Johanngeorgenstadt
144Nová Role - Loket předměstí
145Sokolov - Kraslice - Zwotental
146Cheb - Luby u Chebu
147Cheb - Bad Brambach (- Zwickau)
148Cheb - Hranice v Čechách, Aš - Selb-Plößberg (- Hof)
149Karlovy Vary dolní nádraží - Mariánské Lázně, Krásný Jez - Horní Slavkov-Kounice
160Plzeň - Žatec
161Rakovník - Bečov nad Teplou
162Rakovník - Kralovice u Rakovníka
164Kadaň-Prunéřov - Podbořany, Vilémov u Kadaně - Kadaňský Rohozec
170(Praha -) Beroun - Plzeň - Klatovy
171Praha - Beroun (regionální doprava)
172Zadní Třebaň - Lochovice
173Praha - Rudná u Prahy - Beroun
174Beroun - Rakovník
175Rokycany - Nezvěstice
176Plzeň - Radnice
177Pňovany zastávka - Bezdružice
178Plzeň - Cheb
179Cheb - Schirnding (- Marktredwitz)
180Plzeň - Domažlice - Furth im Wald
181Nýřany - Heřmanova Huť
182Staňkov - Poběžovice
183Klatovy - Železná Ruda-Alžbětín
184Domažlice - Planá u Mariánských Lázní
185Horažďovice předměstí - Domažlice
186Svojšín - Bor
190České Budějovice - Strakonice
191Plzeň - Strakonice
192Nepomuk - Blatná
194České Budějovice - Černý Kříž
195Rybník - Lipno nad Vltavou
196České Budějovice - Summerau
197Číčenice - Nové Údolí
198Strakonice - Volary
199České Budějovice - České Velenice
 
200(Praha -) Beroun - Protivín (- České Budějovice)
201Tábor - Ražice
202Tábor - Bechyně
203Březnice - Strakonice
204Březnice - Rožmitál pod Třemšínem
210Praha - Vrané nad Vltavou - Čerčany, Vrané nad Vltavou - Dobříš
212Čerčany - Světlá nad Sázavou
220(Praha -) Benešov u Prahy - České Budějovice
221Praha - Benešov u Prahy (regionální doprava)
222Benešov u Prahy - Trhový Štěpánov
223Olbramovice - Sedlčany
224Tábor - Horní Cerekev
225Havlíčkův Brod - Veselí nad Lužnicí (- České Budějovice)
226Veselí nad Lužnicí - České Velenice
227Kostelec u Jihlavy - Slavonice
228Jindřichův Hradec - Obrataň
229Jindřichův Hradec - Nová Bystřice
230(Praha -) Kolín - Havlíčkův Brod
231(Praha -) Lysá nad Labem - Kolín
232Praha - Lysá nad Labem - Milovice
233Čelákovice - Mochov
235Kutná Hora - Zruč nad Sázavou
236Čáslav - Třemošnice
237Havlíčkův Brod - Humpolec
238Pardubice - Havlíčkův Brod
240Brno - Jihlava
241Znojmo - Okříšky
243Moravské Budějovice - Jemnice
244Brno - Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov, Moravské Bránice - Ivančice
246Břeclav - Znojmo
248Znojmo - Retz (- Wien)
250(Praha-) Havlíčkův Brod - Tišnov (- Brno)
251Tišnov - Brno - Vranovice, Hrušovany u Brna - Židlochovice (regionální doprava)
252(Brno -) Vranovice - Kúty
253Břeclav - Lednice
254Šakvice - Hustopeče u Brna
255Hodonín - Zaječí
256Žďár nad Sázavou - Nové Město na Moravě - Tišnov
257Křižanov - Studenec
260Česká Třebová - Brno - Vyškov na Moravě
261Svitavy - Žďárec u Skutče
262Skalice nad Svitavou - Velké Opatovice
270Šumperk - Zábřeh na Moravě - Přerov, Olomouc - Nezamyslice
271(Olomouc -) Přerov - Bohumín, Mošnov Ostrava Airport - Studénka
272Bohumín - Chałupki - Katowice - Warszawa - Hel, Chałupki - Wrocław - Berlin, Bohumín - Zebrzydowice - Katowice, Katowice - Kraków - Przemyśl, Warszawa - Moskva
276Suchdol nad Odrou - Budišov nad Budišovkou
277Suchdol nad Odrou - Fulnek
278Suchdol nad Odrou - Nový Jičín
279Studénka - Bílovec
280Hranice na Moravě - Střelná (- Púchov), Horní Lideč - Bylnice
281Valašské Meziříčí - Rožnov pod Radhoštěm
282Vsetín - Velké Karlovice
290Olomouc - Šumperk
291Šumperk - Kouty nad Desnou, Petrov nad Desnou - Sobotín
292Šumperk - Krnov
294Hanušovice - Staré Město pod Sněžníkem
295Lipová Lázně - Javorník ve Slezsku
297Mikulovice - Zlaté Hory
298Třemešná ve Slezsku - Osoblaha
 
300Brno - Přerov (- Bohumín)
303Kojetín - Valašské Meziříčí
304(Kroměříž / Chropyně -) Kojetín - Tovačov
305Kroměříž - Zborovice
306Prostějov - Dzbel
307Prostějov - Červenka
308Litovel předměstí - Mladeč
309Olomouc - Drahanovice
310Olomouc - Opava, Rýmařov - Valšov
312Bruntál - Malá Morávka
313Milotice nad Opavou - Vrbno pod Pradědem
314Opava - Svobodné Heřmanice
315Opava - Hradec nad Moravicí
317Opava - Hlučín, Kravaře ve Slezsku - Chuchelná
320Ostrava - Bohumín - Čadca, Dětmarovice - Petrovice u Karviné
321Opava - Ostrava - Havířov - Český Těšín, Ostrava-Svinov - Ostrava-Kunčice
322Cieszyn - Český Těšín - Frýdek-Místek
323Ostrava - Valašské Meziříčí, Frýdlant nad Ostravicí - Ostravice
325Studénka - Veřovice
330Přerov - Břeclav
331Otrokovice - Vizovice
340Brno - Uherské Hradiště
341Staré Město u Uherského Hradiště - Vlárský průsmyk, Újezdec u Luhačovic - Luhačovice
342Bzenec - Moravský Písek
343Hodonín - Vrbovce