Návrh jízdního řádu pro období od 15.12.2019 do 12.12.2020



Aktualizovaný stav po projednání s objednateli a dopravci ke dni 2.9.2019.

Návrh je vydán podle zákona č. 266/1994 Sb. v platném znění a je určen pro účel jeho projednání s Ministerstvem dopravy, krajskými úřady a dopravci.

Správa železniční dopravní cesty, státní organizace, připomínky a podněty k Návrhu jízdního řádu nevyřizuje.


1XX       2XX       3XX       9XX        Mapa tratí

číslo
tratě
traťový úsek
001 Praha - Česká Třebová - Brno - Kúty (dálková doprava)
002 Praha - Česká Třebová - Přerov - Bohumín (dálková doprava)
010 Kolín - Česká Třebová (regionální doprava)
011 Praha - Kolín (regionální doprava)
012 Pečky - Bečváry, Bošice - Kouřim
014 Kolín - Ledečko
015 Přelouč – Prachovice
016 Holice - Chrudim
017 Česká Třebová - Dzbel, Chornice - Velké Opatovice
018 Choceň - Litomyšl
019 Česká Třebová - Zábřeh na Moravě, Rudoltice v Čechách - Lanškroun
020 (Praha -) Velký Osek - Hradec Králové - Choceň
021 Týniště nad Orlicí - Letohrad, Častolovice - Solnice
023 Doudleby nad Orlicí - Rokytnice v Orlických horách
024 Ústí nad Orlicí - Mlýnický Dvůr
025 Dolní Lipka - Hanušovice
026 Týniště nad Orlicí - Broumov, Starkoč - Václavice
028 Opočno pod Orlickými horami - Dobruška
030 (Hradec Králové -) Jaroměř - Liberec
031 Pardubice - Hradec Králové - Jaroměř
032 Jaroměř - Trutnov
034 Smržovka - Josefův Důl
035 Železný Brod - Tanvald
036 Liberec - Harrachov - Szklarska Poręba Górna
037 Liberec - Jindřichovice pod Smrkem, Frýdlant v Čechách - Černousy
038 Raspenava - Bílý Potok pod Smrkem
040 Chlumec nad Cidlinou - Trutnov
041 Hradec Králové - Jičín - Turnov
042 Martinice v Krkonoších - Rokytnice nad Jizerou
043 Trutnov - Lubawka
044 Kunčice nad Labem - Vrchlabí
045 Trutnov - Svoboda nad Úpou
046 Lomnice nad Popelkou - Stará Paka
047 Trutnov - Teplice nad Metují
060 Poříčany - Nymburk
061 Nymburk - Jičín
062 Chlumec nad Cidlinou - Křinec
063 Bakov nad Jizerou - Dolní Bousov
064 Mšeno - Mladá Boleslav - Lomnice nad Popelkou
070 Praha - Turnov
071 Nymburk - Mladá Boleslav
072 Ústí nad Labem - Lysá nad Labem
073 Ústí nad Labem - Děčín
074 Čelákovice - Neratovice
076 Mělník - Mšeno
080 Mladá Boleslav - Jedlová (- Rumburk)
081 Děčín - Benešov nad Ploučnicí - Rumburk
082 Česká Kamenice - Kamenický Šenov
083 Děčín - Bad Schandau - Dolní Poustevna - Rumburk
084 Rumburk - Panský - Mikulášovice, Rumburk - Krásná Lípa - Panský
086 Liberec - Česká Lípa - Benešov nad Ploučnicí
087 Lovosice - Česká Lípa
089 Liberec - Zittau - Rybniště, Varnsdorf - Seifhennersdorf
090 (Praha -) Kralupy nad Vltavou - Ústí nad Labem (- Děčín)
091 Praha-Hostivař - Kralupy nad Vltavou
092 Neratovice - Kralupy nad Vltavou
093 Kralupy nad Vltavou - Kladno
094 Vraňany - Lužec nad Vltavou
095 Vraňany - Zlonice
096 Roudnice nad Labem - Bříza
097 Lovosice - Teplice v Čechách
 
110 Kralupy nad Vltavou - Louny
111 Kralupy nad Vltavou - Velvary
113 Lovosice - Most
114 Lovosice - Postoloprty
120 Praha - Kladno - Rakovník
121 Hostivice - Podlešín
122 Praha - Hostivice - Rudná u Prahy
123 Most - Žatec západ
124 Lužná u Rakovníka - Jirkov
126 Most - Rakovník
130 Děčín - Kadaň-Prunéřov
131 Ústí nad Labem - Úpořiny - Most
132 Kadaň-Prunéřov - Poláky
133 Děčín - Telnice
134 Teplice v Čechách - Litvínov
135 Most - Moldava v Krušných horách
137 Chomutov - Cranzahl
140 Karlovy Vary - Cheb
141 Karlovy Vary - Merklín
142 Karlovy Vary dolní nádraží - Johanngeorgenstadt
144 Nová Role - Loket předměstí
145 Sokolov - Kraslice - Zwotental
146 Cheb - Luby u Chebu
147 Cheb - Bad Brambach (- Zwickau)
148 Cheb - Hranice v Čechách, Aš - Selb-Plößberg (- Hof)
149 Karlovy Vary dolní nádraží - Mariánské Lázně, Krásný Jez - Horní Slavkov-Kounice
160 Plzeň - Žatec
161 Rakovník - Bečov nad Teplou
162 Rakovník - Kralovice u Rakovníka
170 (Praha -) Beroun - Plzeň - Klatovy
171 Praha - Beroun (regionální doprava)
172 Zadní Třebaň - Lochovice
173 Praha - Rudná u Prahy - Beroun
174 Beroun - Rakovník
175 Rokycany - Nezvěstice
176 Plzeň - Radnice
177 Pňovany zastávka - Bezdružice
178 Plzeň - Cheb
179 Cheb - Schirnding (- Marktredwitz)
180 Plzeň - Domažlice - Furth im Wald
181 Nýřany - Heřmanova Huť
182 Staňkov - Poběžovice
183 Klatovy - Železná Ruda-Alžbětín
184 Domažlice - Planá u Mariánských Lázní
185 Horažďovice předměstí - Domažlice
186 Svojšín - Bor
190 České Budějovice - Strakonice
191 Plzeň - Strakonice
192 Nepomuk - Blatná
194 České Budějovice - Černý Kříž
195 Rybník - Lipno nad Vltavou
196 České Budějovice - Summerau
197 Číčenice - Nové Údolí
198 Strakonice - Volary
199 České Budějovice - České Velenice
 
200 (Praha -) Beroun - Protivín (- České Budějovice)
201 Tábor - Ražice
202 Tábor - Bechyně
203 Březnice - Strakonice
204 Březnice - Rožmitál pod Třemšínem
210 Praha - Vrané nad Vltavou - Čerčany, Vrané nad Vltavou - Dobříš
212 Čerčany - Světlá nad Sázavou
220 (Praha -) Benešov u Prahy - České Budějovice
221 Praha - Benešov u Prahy (regionální doprava)
222 Benešov u Prahy - Trhový Štěpánov
223 Olbramovice - Sedlčany
224 Tábor - Horní Cerekev
225 Havlíčkův Brod - Veselí nad Lužnicí
226 Veselí nad Lužnicí - České Velenice
227 Kostelec u Jihlavy - Slavonice
228 Jindřichův Hradec - Obrataň
229 Jindřichův Hradec - Nová Bystřice
230 (Praha -) Kolín - Havlíčkův Brod
231 (Praha -) Lysá nad Labem - Kolín
232 Praha - Lysá nad Labem - Milovice
233 Čelákovice - Mochov
235 Kutná Hora - Zruč nad Sázavou
236 Čáslav - Třemošnice
237 Havlíčkův Brod - Humpolec
238 Pardubice - Havlíčkův Brod
240 Brno - Jihlava
241 Znojmo - Okříšky
243 Moravské Budějovice - Jemnice
244 Brno - Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov, Moravské Bránice - Ivančice
246 Břeclav - Znojmo
248 Znojmo - Retz (- Wien)
250 Havlíčkův Brod - Tišnov (- Brno)
251 Tišnov - Brno - Vranovice, Hrušovany u Brna - Židlochovice (regionální doprava)
252 (Brno -) Vranovice - Kúty (regionální doprava)
253 Břeclav - Lednice
254 Šakvice - Hustopeče u Brna
255 Hodonín - Zaječí
256 Žďár nad Sázavou - Nové Město na Moravě - Tišnov
257 Křižanov - Studenec
260 Česká Třebová - Brno - Vyškov na Moravě (regionální doprava)
261 Svitavy - Žďárec u Skutče
262 Skalice nad Svitavou - Velké Opatovice
270 Šumperk - Zábřeh na Moravě - Přerov, Olomouc - Nezamyslice
271 Přerov - Bohumín, Mošnov Ostrava Airport - Studénka
272 Bohumín - Chałupki - Katowice - Warszawa - Hel, Chałupki - Wrocław - Berlin,
Bohumín - Zebrzydowice - Katowice, Katowice - Kraków - Przemyśl, Warszawa - Moskva
276 Suchdol nad Odrou - Budišov nad Budišovkou
277 Suchdol nad Odrou - Fulnek
278 Suchdol nad Odrou - Nový Jičín
279 Studénka - Bílovec
280 Hranice na Moravě - Střelná (- Púchov), Horní Lideč - Bylnice
281 Valašské Meziříčí - Rožnov pod Radhoštěm
282 Vsetín - Velké Karlovice
290 Olomouc - Šumperk
291 Šumperk - Kouty nad Desnou, Petrov nad Desnou - Sobotín
292 Šumperk - Krnov
294 Hanušovice - Staré Město pod Sněžníkem
295 Lipová Lázně - Javorník ve Slezsku
297 Mikulovice - Zlaté Hory
298 Třemešná ve Slezsku - Osoblaha
 
300 Brno - Přerov (- Bohumín)
303 Kojetín - Valašské Meziříčí
304 (Kroměříž / Chropyně -) Kojetín - Tovačov
305 Kroměříž - Zborovice
306 Prostějov - Dzbel
307 Prostějov - Červenka
308 Litovel předměstí - Mladeč
309 Olomouc - Drahanovice
310 Olomouc - Opava
311 Valšov - Rýmařov
313 Milotice nad Opavou - Vrbno pod Pradědem
314 Opava - Svobodné Heřmanice
315 Opava - Hradec nad Moravicí
317 Opava - Hlučín
318 Kravaře ve Slezsku - Chuchelná
320 Ostrava - Bohumín - Čadca
321 Opava - Ostrava - Havířov - Český Těšín, Ostrava-Svinov - Ostrava-Kunčice
322 Cieszyn - Český Těšín - Frýdek-Místek
323 Ostrava - Valašské Meziříčí
324 Frýdlant nad Ostravicí - Ostravice
325 Studénka - Veřovice
326 Dětmarovice - Petrovice u Karviné
330 Přerov - Břeclav
331 Otrokovice - Vizovice
340 Brno - Uherské Hradiště
341 Staré Město u Uherského Hradiště - Vlárský průsmyk, Újezdec u Luhačovic - Luhačovice
342 Bzenec - Moravský Písek
343 Hodonín - Vrbovce
 
MV Mimořádné vlaky
T3 Turistická železniční linka T3 Ústí nad Labem-Střekov - Velké Březno (- Zubrnice)
T5 Turistická železniční linka T5 Roudnice nad Labem - Mšené Lázně - Libochovice